Gdańsk

Gdańsk słynie z pięknej architektury oraz interesującej przeszłości. Bursztyn jest największym skarbem Bałtyku i właśnie on kojarzony jest z Gdańskiem właśnie. Piękne bursztynowe ozdoby można spotkać tutaj na każdym kroku. Na szczególną uwagę zasługuje, odbywający się zawsze w sierpniu – Jarmark Św. Dominika, kiedy to Trakt Królewski (Ulica Długa i Długi Targ) zmienia się w  targowisko z niezliczonymi kramikami pełnymi pamiątek, ubiorów i wszelakich ciekawostek. Jednym z ważniejszych symboli Gdańska jest Żuraw.

Gdynia

Gdynia jest miastem portowym liczącym się na Bałtyku, a także nowoczesne miasto, które przyciąga swym urokiem turystów. Jedną z wizytówek miasta jest marina, największy port żeglarski w Polsce, który nazywa się żeglarską stolicą Polski. Tutaj wśród małych i dużych jachtów, jak i skromnych łódek można podziwiać  Dar Pomorza, będący Muzeum oraz  Dar Młodzieży, który jest czynnym żaglowcem wciąż wypływającym w rejsy. Uroku dodają także szkółki żeglarstwa, które malowniczo komponują się w horyzont zatoki gdańskiej. Godnym polecenia miejscem jest także Muzeum Marynarki Wojennej oraz Gdyńskie Oceanarium.

Sopot

Sopot natomiast, to typowy kurort nadbałtycki ze wspaniałymi złocistymi plażami i znanym w całej Polsce molo, chętnie obleganym przez turystów. Ale prócz typowych atrakcji nadmorskich jak plażowanie, sympatyczna fontanna, pamiątki, rozrywka i smaczne jedzonko, Sopot zapewnia coś więcej, tutejsza Opera Leśna każdego roku gości znamienitych artystów estradowych z Polski i ze świata.

Trójmiasto to fantastyczny region zapewniający interesujący i zróżnicowany wypoczynek, nawet gdy pogoda nie dopisze, z pewnością nie będziesz się tu nudził. To również idealne miejsce dla miłośników przyrody, z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, Jeziorami Wysockim i Osowskim czy pięknym klifem orłowskim. Przyjedź i przekonaj się sam.

Reda – Aquapark

Stań oko w oko z rekinami! Wejdź do magicznej krainy bajkowych basenów, pontonowych zjeżdżalni i korzystaj ze wspaniałych atrakcji!